BeautyCenter Profesyonelliğimizle Güzelliğinize Artı Katıyoruz...

Kalite Politikamız

Bellasoft Güzellik Salonu olarak bizler dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmaktayız ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Misyonumuz

Hep daha iyisini sunmak adına çıktığımız bu yolda yılların verdiği tecrübemizi Bellasoft Güzellik Salonu altında birleştirerek kaliteyi ve iyi hizmeti sizlere sunmayı amaç edindik.

Memnuniyet

Daima müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ve daima sektörde kendini geliştiren deneyimli ve profesyonel ekibimiz, sizlere kalite sunmanın gururunu yaşamamaktadır.

Biz Kimiz

Bellasoft Hakkında
Bakım ve güzellik sektöründe edinilen tecrübe ile 2009 yılında Ankara / Kızılay’da hizmet vermeye başlamıştır. İşimizi ve bilgilerimizi sürekli geliştirerek sizlerden kazandığımızı yine sizler için yatırıma dönüştürerek sürekli memnuniyet ve bu memnuniyetin referans yansımalarıyla sektörümüzde daima aranılan, bir seviyeye ulaştık.

Hep daha iyisini sunmak adına çıktığımız bu yolda yılların verdiği bilgi ve tecrübelerimizi Bellasoft Güzellik Salonu çatısı altında birleştirerek kaliteyi ve de iyi hizmeti sizlere sunmayı amaç edindik .

Misyonumuz ve Vizyonumuz
Yılların verdiği tecrübey ile Bellasoft Güzellik Salonu çatısı altında birleştirerek kaliteli bir hizmeti sizlere sunmayı amaç edindik. Kaliteden ödün vermeden, alanlarında uzman profesyonel ekibimizle dünyanın önde gelen markalarını kullanarak hizmet veriyoruz. Güzelliğinize profesyonelliğimizle artı kazandırıyoruz.