BeautyCenter Profesyonelliğimizle Güzelliğinize Artı Katıyoruz...

Bölgesel İncelme

Lenf Drenaj
Lenf Drenaj ile pnömatik hava tulumlarının basınçla ,lenfatik dolaşım hızlandırılarak oluşan metabolizma artıkları vücuttan uzaklaştırılır. Tüm lenf dolaşımı yavaşlamalarından kaynaklanan ağrı hissi, kötü estetik görüntü, şişme ve selülit gibi sorunlara anında yanıt veren bir etkiye sahiptir.

Yosun Bakımı
Yosunların içerdiği yoğun mineraller, vitaminler ve faydalı elementler cildinizi besler, nem kazanmasında etkilidir. Ödem ve toksinlerin giderilmesine yardımcı olurken bedeni inceltmek veya cildi nemlendirmek amacıyla kullanılır.

Pasif Jimlastik
Pasif Jimlastik ile derin kas grupları çalıştırılarak bölgesel incelme ve sıkılaştırıcı sağlar. Pasif jimnastikte kaslar 8 dak boyunca aktif sporda daha uzun sürede yapılan kas çalışmasını hiç efor sarf etmeden ve terletmeden yapılması söz konusudur.

Çamur Bakımı
Çamurlar doğanın bize armağanıdır. Yüksek bio mineraller ve bitki hormonları içerir. Yapısal olarak vücut dokusundan emilimi kolaydır. Toksinleri kendine doğru çekerek, cildin beslenmesine yardımcı olur. Gözeneklerin temizlenmesi ve hormanların dengelenmesinde yardımcı rol oynar.