BeautyCenter Profesyonelliğimizle Güzelliğinize Artı Katıyoruz...

Profesyonel Makyaj Uygulamaları

Profesyonel Makyaj
Makyaj sahip olduğumuz güzelliği vurgulamak, farkında bile olmadığımız güzellikleri ortaya çıkarmak için renklerin büyülü uyumundan yaralanma tekniğidir. Merkezimizde makyaj konusunda deneyimli uzmanlarımız tarafından yüz, göz ve kaşlarınıza uyumlu olarak yapılmaktadır. Salonumuzda profesyonel makyaj amaçlı ve su bazlı KRYOLAN ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler su bazlı olduğu için cildin hava almasını engellemez ve sahne makyajı gibi uzun süreli kullanımlarda cilt

Günlük Makyaj
Günlük Makyaj, insanın fiziği üstünde gün içinde rutin olarak yapılan çeşitli değişiklik, ekleme, renklendirme gibi çeşitli amaçlı kullanılan çekiciliği ve güzelliği amaçlayan kozmetik ürünlere denir.

Gece Makyajı
Göz şekline, burun ve çene yapısına göre farklı uygulamalar gerektiren gece makyajı profesyonel makyajın kendini tam olarak gösterdiği makyaj çeşididir.

Özel Makyaj
Özel makyaj, özel günlerinizde makyajı kusursuzlaştırmak için kişiye özel olarak ve müşterinin isteğine göre yapılan spesifik bir makyaj yapma yöntemidir.

Gelin makyajı
Gelin makyajı, gelin için en önemli makyaj çeşididir. Gelin makyajını, diğer makyajlardan ayıran ürünün su bazlı olması ve uzun süre dayınıklı olması için fiksleyici kullanılmasıdır